ג'יי דיזיין בע"מ JDesign LTD – סנזיי / SENZEY רואה חשיבות רבה לנגישות שוויון אי אפליה ושירות נגיש לאנשים עם מוגבלות. 
לפיכך אנו פועלים על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.


מהות אתר אינטרנט נגיש
אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

 

ביצוע התאמות הנגישות באתר 
אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013 לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.
האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
האתר נבדק באופן קבוע כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.
 
ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט
באתר אינטרנט זה www.senzey.com, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:  Firefox]/ [Edge / Chrome ובתוכנות קוראות מסך - אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

 

הפעלת תפריט הנגישות
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות www.senzey.com על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בחלקו השמאלי עליון של העמוד. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן רגע עד שתפריט הנגישות ייטען בשלמותו.

 

הסדרי נגישות בארגון
החברה פועלת אונליין בלבד. - ניתן לפנות אלינו בערוצים הדיגיטליים

 

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור: 
ג'יי דיזיין בע"מ JDesign LTD – סנזיי / SENZEY ממשיכה במאמציה לשפר ולתקן ללא הרף את הנגישות של האתר www.senzey.com והשירותים שלה מתוך אמונה שזו החובה המוסרית הקולקטיבית שלנו לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לאלו מאיתנו עם מוגבלויות.
במידה ומצאתם באתר האינטרנט www.senzey.com בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים לעזרה ו/או הצעות לשיפור השירות, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך מרכז התמיכה של הארגון ונשמח לעזור, לשפר ולתקן במידת הצורך:
טלפון 072-2502727 שלוחה 2
או באימייל: support@senzey.com
או באמצעות הצור קשר בעמוד הבא: https://senzey.com/contact 

 

 

עודכן לאחרונה בספטמבר 2022.