עבור אל: כל  המודולים | ניהול אנשי קשר | ניהול פרוייקטים וניהול זמן  | ניהול כספים ורווחים | ניהול השיווק


ניהול קשרי לקוחות - CRM


ניהול קשרי לקוחות - CRM

למה צריכים מערכת CRM?

אנו בסנזיי מאמינים שכל אחד מאיתנו בעלי העסקים היה רוצה לנהל עסק רווחי, עסק צומח ומשגשג בכוחות עצמו ללא צורך להכניס את היד לכיס, עסק עם יכולת להתקיים לאורך זמן, עסק קל לניהול.
ובכן, מניסיוננו הרב לאורך השנים גם כחברה וגם כמלווים של אלפי עסקים בארץ ובחו"ל הבנו שהבסיס לכל עסק כזה מתחיל סביב ניהול הלקוחות שלו והשירות שהוא מעניק לאותם הלקוחות.
אנו מאמינים שכל עסק כזה צריך לקחת אליו רק את הלקוחות המתאימים לו ולהשקיע את מירב הזמן במתן שרות מעולה, ובכך למשוך עוד לקוחות מהסוג הזה שגם ירצו לקבל את אותו השירות המעולה.
על מנת שתוכלו לתת כזה שירות טוב ללקוחותיכם בקלות רבה יותר ועם פחות מאמץ, בין אם אתם עובדים לבד או מנהלים צוות עובדים, בין אם יש לכם מעט לקוחות או הרבה לקוחות, תצטרכו כלי שיעזור לכם לעשות זאת.

כלי זה נקרא מערכת CRM או בשמו העברי – ניהול קשרי לקוחות.
כמובן שהמונח קשרי לקוחות מתייחס ללקוחות, לידים, ספקים, עובדים, קבלני משנה וכד'
בעזרת כלי זה, תוכלו לדעת בכל רגע נתון, במהירות ובקלות רבה עם מי דיברתם, מתי, מי ביצע את השיחה, כיצד התבצעה השיחה, מתי צריך לחזור ללקוח, מי צריך לחזור, לקבל התראות בזמן אמת, לראות ביומן את התזכורות והמטלות לביצוע. וכל זה כמובן ללא תלות בזיכרון, בפתקים, באיש הצוות שביצע את השיחה ועכשיו זוכר או לא את הנאמר או הנסגר עם הלקוח.
תוכלו למדוד את יעילות הצוות שלכם, לנהל בקרה מהירה למתרחש, לסגור עסקאות בקלות יותר, לדעת אם לקוח חייב תשלום ולא פחות חשוב תוכלו גם לדעת אם זה הלקוח שתרצו לגייס או להשאיר בעסק שלכם או שאולי לא. שימו לב לגיוס לקוח אשר לא מתאים לכם יכול לגרום נזק לעסק יותר מתועלת.
טיפ: לפי כלל 20 80 של פרטו -20% מהלקוחות צורכים לנו 80% מהזמן. תחשבו כמה זמן נוכל לחסוך אם נוותר על אותם 20% לקוחות ובזמן שנחסוך נוכל להביא לקוחות חדשים היותר מתאימים לנו.

 

אנו בסנזיי מאמינים שנוכל לספק לכם מערכת CRM שתעזור לכם להגיע לניהול עסק רווחי בקלות רבה יותר ולתת לכם שליטה בעסק שלכם
 

 

 

 

עם סנזיי תוכל לנהל את לקוחותיך מתי שתבחר ובקלות. תוכל להעביר את פרטיהם מכל מקום בעזרת קובץ CSV מה- Outlook או מכל תוכנה אחרת עימה אתה עובד. להיות איתם בתקשורת מתמדת, לשלוח להם ניוזלטרים ולנהל מעקב אחר שיחות הטלפון והפגישות עימם, כדי שתמיד תהיה עם האצבע על הדופק.


גם את העובדים שלך, קבלני המשנה והפרילנסרים עימם אתה עובד תוכל לנהל באותה היעילות תוך מעקב מתמיד אחר התקדמות עבודתם, כולל תשלום משכורות לעובדים או תשלום לפרילנסרים. 
 


שלוט באנשי הקשר שלך

שמור את כל המידע על אנשי הקשר שלך במקום אחד- לקוחות, לידים, ספקים, סוכנים, עובדים או קבלני משנה. תוכל לשלוף את פרטיהם בכל רגע נתון מכל מחשב או טלפון סלולרי.

היה במעקב מתמיד

קבע לעצמך תזכורות למעקב אחר משימות ושיחות חוזרות ללקוחותיך, וקבל אותן במייל או ב- sms


שלוט בתקשורת שלך

נהל רשימות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם כל לקוח. כך תוכל תמיד לדעת מי התקשר עם מי, מתי ומה נאמר.

הפוך לנוסע הראשון בזמן

בכל נקודת זמן תוכלו לבדוק בדיוק מה קרה היום, על מה דיברתם ועם מי ומה הפעילות הבאה שיש לבצע.

שלוט בעסק שלך. מקסם את הרווח שלך.